• Odwiedziło nas: 419250

DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu było bardzo wesoło i głośno.  Pogoda dopisywała, humory też, dlatego nikt się nie nudził. Najpierw Mamy rozdały wszystkim dzieciom upominki, a potem zaprosiły na pyszne kiełbaski i lody.  Były między innymi rozgrywki na świeżym powietrzu w piłkę nożną, zabawy z piłką, hula-hop i skakanką. Najwięcej emocji wzbudziło jednak przeciąganie liny.  Czas upłynął szybko, a wszyscy świetnie się bawili. Dodatkową atrakcją była wycieczka do Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego na spektakl „ O sierotce Marysi i krasnoludkach”. Klasyczna bajka czytana przez wiele pokoleń, tym razem przedstawiona przez Narodowy Teatr Edukacji, była porcją znakomitej zabawy, ale też i wzruszeń. Pokazała, że nie można być obojętnym na los innych, i że należy czerpać radość z bezinteresownej pomocy potrzebującym. Dzieci były zachwycone spektaklem, grą aktorów, kolorowymi światłami. Czynnie uczestniczyły w przedstawieniu, razem z krasnoludkami „czarowały", odpowiadały na ich pytania i śpiewały. Natomiast przedszkolaki z  oddziału w Strzelcach Wielkich wybrały się do Centrum Edukacji Dziecięcej Lililand, gdzie miło spędziły czas na wspólnej zabawie.

Zapraszamy do galerii zdjęć !